Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
73 wpisy.
Paweł Bialik napisał/a 27 listopada 2023
Nekropolis-Wyszków. Dziękuję za organizację uroczystości pogrzebowej mojego Taty. Pełny profesjonalizm, zrozumienie i niezwykle taktowne podejście do rodziny, która żegna osobę najbliższą. DZIĘKUJĘ. Brawo Panowie.
Piotr J. Z Rodziną napisał/a 15 listopada 2023
Polecamy usługi firmy Nekropolis . Szukaliśmy odpowiedniego miejsca z wyborem w asortymencie bo zależało nam na każdym szczególe . Spełnili Państwo nasze oczekiwania i przy tym cierpliwie pomagali w procedurach . Dziękujemy obsłudze za profesjonalizm i za piękne kwiaty . Polecam i pozdrawiam Piotr
Alicja Lenard napisał/a 15 listopada 2023
Chcielibyśmy podziękować za serce okazane nam przy organizacji pogrzebu . Bardzo nam Państwo pomogli w ciężkich chwilach . Polecamy usługi tej firmy bo jest ona profesjonalna . Dziękujemy także za piękne wieńce - i cierpliwość przy wybieraniu kwiatów .
Marta Onisk napisał/a 10 listopada 2023
Pragnę BARDZO SERDECZNIE Państwu podziękować za godne pożegnanie mojego męża Piotra i włożoną pracę w ceromonię . Dziękuję za pełen profesjonalizm, życzliwość, cierpliwość i ludzkie podejście w tych najtrudniejszych chwilach. Wraz z całą rodziną jesteśmy bardzo wdzięczni i POLECAMY Państwa usługi
Martyna J . napisał/a 2 listopada 2023
Pragniemy z całego serca podziękować za pomoc w organizacji pogrzebu . Dziękujemy za okazane wsparcie - miało to dla nas ogromne zacznie . Polecamy z całego serca ! Piękne kwiaty , sprawna obsługa i sala pożegnań- bardzo eleganckie miejsce gdzie można kameralnie spędzić te najtrudniejsze chwile .
Login Form
Register Form