Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
81 wpisów.
Arkadiusz Kochanowski napisał/a 28 marca 2024
Gorąco polecam zakład na Tarchominie. Pani Agnieszka niesamowicie pomocna , miła, a przy tym posiada bardzo dużą wiedzę. Doradziła co do muzyki, kwiatów, tabliczki, urny, pochówku, usług z czego warto skorzystać i jak wszytko powinno wyglądać. Skorzystaliśmy z usług kompleksowo pomimo odległości 100 km od Warszawy - obsługa i pomoc fenomenalna - na najwyższym poziomie i z klasą. Ogromne podziękowania i na pewno będziemy polecać.
Grzegorz Durbacz napisał/a 24 marca 2024
Serdecznie dziękuję Panu Januszowi Chylińskiemu, właścicielowi Domu Pogrzebowego NEKROPOLIS, który dał mi wiele cennych wskazówek, co do przygotowania i wszelkich detali Ceremonii pochówku w dniu 22 marca 2024 mojej Kochanej Mamy i Babci Jadwigi oraz za wsparcie dla mnie i mojej rodziny w tym trudnym momencie. Zdecydowanie POLECAM. Grzegorz Durbacz z Rodziną
Jarosław P. napisał/a 5 marca 2024
Polecam firmę Nekropolis z Warszawy, nie tylko zaproponowali swoja usługę w cenie na jakiej nam zależało ale i jej jakość nas wręcz zaskoczyła. Nigdy z rodzina nie widzieliśmy tak ładnej ceremonii jak ta która wykonali dla nas. POLECAM
Mariusz Sławiński napisał/a 18 lutego 2024
Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce z Nekropolis Tarchomin przy ulicy Mehoffera za empatię i szczególne wsparcie w tak trudnej dla nas chwili, jaką było pożegnanie najbliższej nam osoby - męża i ojca. Życzliwość, szacunek, opieka I taktowne doradztwo Pani Agnieszki na każdym etapie przygotowania Ceremonii, pomogły nam przeżyć ten trudny czas w spokoju i wyciszeniu. Dziękujemy Panom obsługującym uroczystość za profesesjonalizm i piękną oprawę. Polecamy z całego Serca Jola i Mariusz (Pani Agnieszko, herbaciane ròże były przepiękne)
Maciej Skibiński napisał/a 16 lutego 2024
Dziękuję za profesjonalną i pełną kultury obsługę pogrzebu Teścia, Ryszarda, który organizowaliście w południe 15 lutego. Zadbaliście Państwo o wszystko, a żałobnicy mogli skupić się na przeżywaniu tej smutnej uroczystości. Dziękuję raz jeszcze i z czystym sumienie będę polecał Państwa Usługi!
Login Form
Register Form