Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
51 wpisów.
Alicja Myślińska napisał/a 17 października 2021
Ja oraz moja rodzina chcieliśmy bardzo podziękować Panu Januszowi i całemu personelowi. Super profesjonalna obsługa, przemili, pomocni i bardzo taktowni. To był mój pierwszy pogrzeb najbliższej mi osoby dlatego jeszcze bardziej cieszy mnie to że mój ukochany Tata został pożegnany w tak piękny, dostojny sposób. Panie Januszu dziękuję. Dziękuję też wszystkim Panom z Domu Pogrzebowego Nekropolis
Karolina Giedroyć napisał/a 4 października 2021
Chciałam bardzo podziękować Panu Januszowi za nieocenioną pomoc i fachowe doradztwo przy organizacji pogrzebu mojej Babci, ale co najważniejsze za zrozumienie i wielką cierpliwość. Dzięki Państwa pomocy przetrwaliśmy ten trudny dla nas czas, zdjęliscie z nas całą organizację tego smutnego dla wszystkich dnia. Polecam zakład Nekropolis każdemu, kto szuka usług pogrzebowych na najwyższym poziomie, elegancji i profesjonalizmu w każdym calu, ale w naprawdę przystępnej cenie. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Jeszcze raz dziękujemy.
Daria Kolińska napisał/a 6 września 2021
Byłam uczestnikiem ceremonii organizowanej przez zakład pogrzebowy Nekropolis i muszę przyznać, że dawno nie widziałam tak pięknego pogrzebu. Ogromnie osobiste podejście, bardzo indywidualna ceremonia. Na pogrzebie była zagrana ulubiona piosenka mojej cioci. To było coś bardzo wzruszającego.
Emilia J. napisał/a 2 września 2021
Nekropolis pomógł mi i mojej rodzinie w organizacji pogrzebu mojej babci. Chciałam bardzo podziękować za wsparcie i godną obsługę pogrzebu.
Bogdan Orych napisał/a 1 czerwca 2021
Serdecznie dziękujemy całemu personelowi Zakładu Nekropolis za wszelką okazaną pomoc podczas ceremonii pogrzebu Mojej Żony Elżbiety. Zaprezentowany profesjonalizm to mało powiedziane. Kultura i powaga na każdym kroku postępowania. Pożegnania nigdy nie należą do przyjemnych, ale opieka z jaką spotkaliśmy się w zakładzie Nekropolis zminimalizowała nasze cierpienie. Dziękujemy - mąż z synem Jakubem
Login Form
Register Form