Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Liczba opinii: 45
Barbara D. napisał/a 21 kwietnia 2021:
Bardzo dobry zakład pogrzebowy, jasno przedstawione ceny i wszystkie kwestie formalne ustalone już na pierwszym spotkaniu. Dzięki pracownikom pogrzeb odbył się sprawnie i godnie. Polecam.
Lidia T.T.z Arkadiuszem T. napisał/a 18 kwietnia 2021:
Chcielibyśmy serdecznie Państwu podziękować za pomoc, epmatyczną postawę i pełen profesjonalizm podczas organizacji i ceremonii pogrzebu naszego taty, teścia i dziadka. Nigdy nie zapomnimy życzliwości jaki nam Państwo okazaliście w tych trudnych dla nas chwilach. Zakład Nekropolis jest godny polecenia. Dziękujemy.
Ewa Szymańska, Alicja Sadowy napisał/a 12 kwietnia 2021:
Ja i moja siostra pragniemy serdecznie podziękować za zaangażowanie włożone w organizację pogrzebu naszej Mamusi. Pełen profesjonalizm z dużą dozą empatii...dziękujemy Panie Januszu.
Patryk i Iwona G. napisał/a 23 marca 2021:
Razem z żoną chcieliśmy podziękować za tak sprawną i piękną organizację pogrzebu mojego teścia, a ojca mojej żony. Wszystko odbyło się z należytym szacunkiem, za co jeszcze raz dziękujemy.
Malwina napisał/a 20 lutego 2021:
Doświadczenie i szacunek do Klienta - te słowa najlepiej opisują zakład pogrzebowy Nekropolis. Organizacja pogrzebu odbyła się bardzo sprawnie, przez cały ten czas miałam bardzo dobry kontakt z pracownikiem zakładu Nekropolis. Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. Będę polecać wasz zakład każdemu.
Login Form
Register Form