Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Liczba opinii: 33
Paulina napisał/a 25 listopada 2018:
Z usług Domu pogrzebowego Nekropolis dwa razy korzystaliśmy w pochowku dwojga członków rodziny w przeciągu kilku lat bardzo nam pomogli w tych ciężkich i trudnych dla nas momentach fachowe i profesjonalne podejście. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę. Dziękujemy
Edyta napisał/a 16 sierpnia 2018:
Z pełną świadomością mogę polecić zakład pogrzebowy Nekropolis z Warszawy. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm, spotkałem się tu z pełną powagą jaką zachowali pracownicy, co nie wzmagało bólu po stracie. Wszystko zostało sprawnie przygotowane. Ceremonia stanowiła piękne ostatnie pożegnanie, a cena była przystępna.
Kamila napisał/a 7 marca 2018:
Chciałabym podziękować w imieniu swoim i całej rodziny za profesjonalną organizację pogrzebu mojej Mamy. Nekropolis to usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.
W.M. z rodziną napisał/a 25 stycznia 2018:
Serdeczne podziękowania dla pracowników za organizację ceremonii. Najwyższy poziom jaki do tej pory widziałem. Dziękuję
Mąż Janusz z Dziećmi napisał/a 22 listopada 2017:
Żegnać Bliską Osobę to tak, jakby w pewnej części umrzeć samemu. Tak ważne jest, aby w tych trudnych chwilach otrzymać konieczne wsparcie. Takie wsparcie po śmierci mojej Żony Zofii otrzymałem w Zakładzie Pogrzebowym Nekropolis. Kompetentna rada, ale i dobre słowo - były na wagę złota. Dziękuję za wszystko.
Login Form
Register Form