Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
51 wpisów.
Dagmara J. napisał/a 12 maja 2021
Moim zdaniem Nekropolis to jeden z lepszych zakładów pogrzebowych w Wyszkowie. To jak dużo otrzymałam wsparcia jest nie do opisania. Dziękuję za każde słowo pocieszenia i organizację pogrzebu pełnego godności i szacunku.
Barbara D. napisał/a 21 kwietnia 2021
Bardzo dobry zakład pogrzebowy, jasno przedstawione ceny i wszystkie kwestie formalne ustalone już na pierwszym spotkaniu. Dzięki pracownikom pogrzeb odbył się sprawnie i godnie. Polecam.
Lidia T.T.z Arkadiuszem T. napisał/a 18 kwietnia 2021
Chcielibyśmy serdecznie Państwu podziękować za pomoc, epmatyczną postawę i pełen profesjonalizm podczas organizacji i ceremonii pogrzebu naszego taty, teścia i dziadka. Nigdy nie zapomnimy życzliwości jaki nam Państwo okazaliście w tych trudnych dla nas chwilach. Zakład Nekropolis jest godny polecenia. Dziękujemy.
Ewa Szymańska, Alicja Sadowy napisał/a 12 kwietnia 2021
Ja i moja siostra pragniemy serdecznie podziękować za zaangażowanie włożone w organizację pogrzebu naszej Mamusi. Pełen profesjonalizm z dużą dozą empatii...dziękujemy Panie Januszu.
Patryk i Iwona G. napisał/a 23 marca 2021
Razem z żoną chcieliśmy podziękować za tak sprawną i piękną organizację pogrzebu mojego teścia, a ojca mojej żony. Wszystko odbyło się z należytym szacunkiem, za co jeszcze raz dziękujemy.
Login Form
Register Form