Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Liczba opinii: 45
Katarzyna N. napisał/a 20 stycznia 2021:
Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu. Pogrzeb był bardzo kulturalny, otoczony cudowną oprawą muzyczną i florystyczną. Formalności, których tak się bałam, nie były takie straszne, a finalna cena nie była zbyt wygórowana. Mogę polecić każdemu zakład Nekropolis.
Asia Ochnio napisał/a 15 listopada 2020:
Profesjonalnie, kulturalnie, taktownie oraz z ogromną empatią - najkrótsza, ale najprawdziwsza rekomendacja Państwa firmy. Idąc do zakładu pogrzebowego byłam przerażona, słysząc jakie obowiązują obostrzenia przy pochówku osób zarażonych COVIDem. Wasza firma stanęła na wysokości zadania. Moja siostra została pochowana godnie i z szacunkiem. Panie Januszu- bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.
Wanda napisał/a 8 października 2020:
Jestem wdzięczna za wsparcie i zaangażowanie jakie włożyliście w organizację pogrzebu mojego ukochanego męża. Ceremonia była piękna i odbyła się bez żadnych problemów. Pracownicy zachowali powagę i godność. Dziękuję.
Maciej S. napisał/a 14 września 2020:
Firma godna polecenia. Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc przy organizacji pogrzebu mojej mamy. Wasze indywidualne podejście do klienta i załatwienie wszystkich formalności związanych z pochówkiem bardzo odciążyły mnie w tym trudnym czasie. Pozdrawiam.
Paulina B. napisał/a 19 maja 2020:
Witam, dziękuje firmie z całego serca z zaangażowanie i tak drobiazgowe przygotowanie ceremonii. To co o was piszą w internecie jest prawdą. Polecam z całego serca
Login Form
Register Form