Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
51 wpisów.
Malwina napisał/a 20 lutego 2021
Doświadczenie i szacunek do Klienta - te słowa najlepiej opisują zakład pogrzebowy Nekropolis. Organizacja pogrzebu odbyła się bardzo sprawnie, przez cały ten czas miałam bardzo dobry kontakt z pracownikiem zakładu Nekropolis. Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. Będę polecać wasz zakład każdemu.
Katarzyna N. napisał/a 20 stycznia 2021
Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu. Pogrzeb był bardzo kulturalny, otoczony cudowną oprawą muzyczną i florystyczną. Formalności, których tak się bałam, nie były takie straszne, a finalna cena nie była zbyt wygórowana. Mogę polecić każdemu zakład Nekropolis.
Asia Ochnio napisał/a 15 listopada 2020
Profesjonalnie, kulturalnie, taktownie oraz z ogromną empatią - najkrótsza, ale najprawdziwsza rekomendacja Państwa firmy. Idąc do zakładu pogrzebowego byłam przerażona, słysząc jakie obowiązują obostrzenia przy pochówku osób zarażonych COVIDem. Wasza firma stanęła na wysokości zadania. Moja siostra została pochowana godnie i z szacunkiem. Panie Januszu- bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.
Wanda napisał/a 8 października 2020
Jestem wdzięczna za wsparcie i zaangażowanie jakie włożyliście w organizację pogrzebu mojego ukochanego męża. Ceremonia była piękna i odbyła się bez żadnych problemów. Pracownicy zachowali powagę i godność. Dziękuję.
Maciej S. napisał/a 14 września 2020
Firma godna polecenia. Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc przy organizacji pogrzebu mojej mamy. Wasze indywidualne podejście do klienta i załatwienie wszystkich formalności związanych z pochówkiem bardzo odciążyły mnie w tym trudnym czasie. Pozdrawiam.
Login Form
Register Form