Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Liczba opinii: 33
Rodzice Kubusia napisał/a 21 czerwca 2017:
Żadna śmierć nie przychodzi w porę, ale najtrudniej jest żegnać swoje własne Dziecko. Dziękujemy zakładowi pogrzebowemu Nekropolis za to, że po prostu Państwo byli przy nas. Nie tylko zatroszczyliście się o każdy szczegół, ale po prostu płakaliście z nami. Jeszcze raz dziękujemy.
Z.N.M. i pogrążona w smutku Rodzina napisał/a 15 marca 2017:
Pragnę gorąco podziękować wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego Nekropolis za serce oraz zaangażowanie włożone w przygotowanie pogrzebu naszego kochanego Taty i Dziadka Mirosława. Nie tylko zadbali Państwo w krótkim czasie o załatwienie wszystkich formalności, ale także postarali się, aby te smutne uroczystości stały się naprawdę ostatnim pięknym pożegnaniem. Jeszcze raz dziękujemy!
Agnieszka Lewczuk napisał/a 2 grudnia 2016:
Raz jeszcze dziękuję w imieniu swoim i najbliższych za profesjonalizm, wspaniałą organizację i godne pożegnanie naszej Mamy.
Zofia Dąbrowska napisał/a 18 listopada 2016:
Składam serdeczne podziękowanie firmie Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS w Wołominie przy ulicy Kościelnej 48A, a w szczególności Panu Januszowi za pomoc i profesjonalizm w zorganizowaniu ceremonii pogrzebowej mojej Siostry. Firma praktycznie zajęła się całą oprawą uroczystości pogrzebowej. Z całego serca dziękuję.
Jolanta Włodarczyk napisał/a 20 lutego 2016:
Dziękuję w imieniu własnym, jak i najbliższych za pełną profesjonalizmu organizację ceremonii. W tak ciężkich chwilach zajęliście się Państwo praktycznie wszystkim, abyśmy godnie mogli pożegnać Męża, Ojca, Dziadka i Teścia.
Login Form
Register Form