Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Liczba opinii: 29
Jolanta Włodarczyk napisał/a 20 lutego 2016:
Dziękuję w imieniu własnym, jak i najbliższych za pełną profesjonalizmu organizację ceremonii. W tak ciężkich chwilach zajęliście się Państwo praktycznie wszystkim, abyśmy godnie mogli pożegnać Męża, Ojca, Dziadka i Teścia.
M. Wasilewska napisał/a 19 października 2015:
Pragnę wyrazić wdzięczność firmie Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS za profesjonalizm, takt i empatię, jakich doświadczyłam z Państwa strony w bardzo trudnych dla mnie chwilach. W imieniu swoim i rodziny serdecznie dziękuję za pomoc w zorganizowaniu godnego pożegnania Mojej Mamy w dniu 10.10.2015r.
Jacek Zajączkowski napisał/a 2 września 2015:
Dziękuję w imieniu całej rodziny za profesjonalnie i z godnością przeprowadzoną ceremonię i załatwienie wszystkich spraw związanych z pogrzebem mojej Mamy. Serdecznie dziękuję.
Dunajewska napisał/a 1 lipca 2015:
Według naszych wyobrażeń i oczekiwań, firma Nekropolis podczas pochówku spisała się bardzo dobrze zarówno w kościele, jak i na cmentarzu Wawrzyszewskim w Warszawie. Panowie działali sprawnie, zapewniając godny przebieg ceremonii pogrzebowej. Dziękujemy.
Adrianna Petlińska napisał/a 17 kwietnia 2015:
Pogrzeb zorganizowany profesjonalnie, z dbałością o szczegóły. Panowie przy pogrzebie zachowali się godnie i ze zrozumieniem dla naszej straty w dodatku w okolicy chyba żaden zakład nie ma tak pięknego karawanu. Dziękuję.
Login Form
Register Form