Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Liczba opinii: 45
Wanda napisał/a 6 czerwca 2019:
Śmierć Bliskiej Osoby to cios w samo serce. Tym cenniejsze jest, gdy ktoś w takiej chwili umie to serce okazać. Nekropolis to firma z takim właśnie sercem i współczuciem. Dziękuję Wam za organizację pogrzebu mojego męża Roberta i współczujące słowo. Wanda Ż. z Warszawy
W.B. Więckowscy napisał/a 6 marca 2019:
Pustka, ciemność, ból. Po śmierci naszego Synka nie byliśmy w stanie racjonalnie myśleć ani działać. Na szczęście zakład pogrzebowy Nekropolis zajął się wszystkim i zorganizował piękne pożegnanie naszego Maciusia. Dziękujemy. Choć brakuje słów, ale dziękujemy.
Paulina napisał/a 25 listopada 2018:
Z usług Domu pogrzebowego Nekropolis dwa razy korzystaliśmy w pochowku dwojga członków rodziny w przeciągu kilku lat bardzo nam pomogli w tych ciężkich i trudnych dla nas momentach fachowe i profesjonalne podejście. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę. Dziękujemy
Edyta napisał/a 16 sierpnia 2018:
Z pełną świadomością mogę polecić zakład pogrzebowy Nekropolis z Warszawy. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm, spotkałem się tu z pełną powagą jaką zachowali pracownicy, co nie wzmagało bólu po stracie. Wszystko zostało sprawnie przygotowane. Ceremonia stanowiła piękne ostatnie pożegnanie, a cena była przystępna.
Kamila napisał/a 7 marca 2018:
Chciałabym podziękować w imieniu swoim i całej rodziny za profesjonalną organizację pogrzebu mojej Mamy. Nekropolis to usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.
Login Form
Register Form