Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Liczba opinii: 40
W.M. z rodziną napisał/a 25 stycznia 2018:
Serdeczne podziękowania dla pracowników za organizację ceremonii. Najwyższy poziom jaki do tej pory widziałem. Dziękuję
Mąż Janusz z Dziećmi napisał/a 22 listopada 2017:
Żegnać Bliską Osobę to tak, jakby w pewnej części umrzeć samemu. Tak ważne jest, aby w tych trudnych chwilach otrzymać konieczne wsparcie. Takie wsparcie po śmierci mojej Żony Zofii otrzymałem w Zakładzie Pogrzebowym Nekropolis. Kompetentna rada, ale i dobre słowo - były na wagę złota. Dziękuję za wszystko.
Rodzice Kubusia napisał/a 21 czerwca 2017:
Żadna śmierć nie przychodzi w porę, ale najtrudniej jest żegnać swoje własne Dziecko. Dziękujemy zakładowi pogrzebowemu Nekropolis za to, że po prostu Państwo byli przy nas. Nie tylko zatroszczyliście się o każdy szczegół, ale po prostu płakaliście z nami. Jeszcze raz dziękujemy.
Z.N.M. i pogrążona w smutku Rodzina napisał/a 15 marca 2017:
Pragnę gorąco podziękować wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego Nekropolis za serce oraz zaangażowanie włożone w przygotowanie pogrzebu naszego kochanego Taty i Dziadka Mirosława. Nie tylko zadbali Państwo w krótkim czasie o załatwienie wszystkich formalności, ale także postarali się, aby te smutne uroczystości stały się naprawdę ostatnim pięknym pożegnaniem. Jeszcze raz dziękujemy!
Agnieszka Lewczuk napisał/a 2 grudnia 2016:
Raz jeszcze dziękuję w imieniu swoim i najbliższych za profesjonalizm, wspaniałą organizację i godne pożegnanie naszej Mamy.
Login Form
Register Form