Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Liczba opinii: 40
Adrianna Petlińska napisał/a 17 kwietnia 2015:
Pogrzeb zorganizowany profesjonalnie, z dbałością o szczegóły. Panowie przy pogrzebie zachowali się godnie i ze zrozumieniem dla naszej straty w dodatku w okolicy chyba żaden zakład nie ma tak pięknego karawanu. Dziękuję.
Kozłowska Teresa napisał/a 16 kwietnia 2015:
Wyrażam słowa wdzięczności i uznania dla zakładu Nekropolis w Ząbkach za profesjonalne załatwienie wszystkich spraw związanych z pogrzebem mojego syna. Właściciele zakładu ze zrozumieniem podeszli do moich oczekiwań. Przedstawili bogatą ofertę,wspaniale zorganizowali przewóz do odległej miejscowości. Cały czas zachowywali się z taktem i delikatnością. Taka postawa pozwoliła mi w tak trudnej sytuacji zachować spokój wewnętrzny.
Rodzina Szustek napisał/a 26 marca 2015:
Wspólnie z rodziną chciałbym ogromnie podziękować za to, że tak w trudnej i bolesnej dla nas chwili wykazaliście się przyjaznym podejściem, zrozumieniem oraz profesjonalna organizacją pogrzebu w dniu 21.03.2015
Rodzina Olkowskich napisał/a 14 września 2014:
Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom firmy za organizację, pełną mobilizację, profesjonalizm, szacunek dla zmarłego. Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że jako nieliczny zakład w Wołominie traktuje tę smutną chwilę indywidualnie nie „maszynowo”, co dało się odczuć w innych zakładach. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę NEKROPOLIS. Podziękowania dla Pani Elżbiety.
Wojciechowska Maria napisał/a 25 sierpnia 2014:
Chociaż jest mi bardzo przykro po śmierci męża, to jednak nie sposób nie podziękować za serdeczną troskę, wzruszające poczucie taktu, wyjątkowo solidną obsługę.
Login Form
Register Form