Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
47 wpisów.
Z.N.M. i pogrążona w smutku Rodzina napisał/a 15 marca 2017
Pragnę gorąco podziękować wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego Nekropolis za serce oraz zaangażowanie włożone w przygotowanie pogrzebu naszego kochanego Taty i Dziadka Mirosława. Nie tylko zadbali Państwo w krótkim czasie o załatwienie wszystkich formalności, ale także postarali się, aby te smutne uroczystości stały się naprawdę ostatnim pięknym pożegnaniem. Jeszcze raz dziękujemy!
Agnieszka Lewczuk napisał/a 2 grudnia 2016
Raz jeszcze dziękuję w imieniu swoim i najbliższych za profesjonalizm, wspaniałą organizację i godne pożegnanie naszej Mamy.
Zofia Dąbrowska napisał/a 18 listopada 2016
Składam serdeczne podziękowanie firmie Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS w Wołominie przy ulicy Kościelnej 48A, a w szczególności Panu Januszowi za pomoc i profesjonalizm w zorganizowaniu ceremonii pogrzebowej mojej Siostry. Firma praktycznie zajęła się całą oprawą uroczystości pogrzebowej. Z całego serca dziękuję.
Jolanta Włodarczyk napisał/a 20 lutego 2016
Dziękuję w imieniu własnym, jak i najbliższych za pełną profesjonalizmu organizację ceremonii. W tak ciężkich chwilach zajęliście się Państwo praktycznie wszystkim, abyśmy godnie mogli pożegnać Męża, Ojca, Dziadka i Teścia.
M. Wasilewska napisał/a 19 października 2015
Pragnę wyrazić wdzięczność firmie Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS za profesjonalizm, takt i empatię, jakich doświadczyłam z Państwa strony w bardzo trudnych dla mnie chwilach. W imieniu swoim i rodziny serdecznie dziękuję za pomoc w zorganizowaniu godnego pożegnania Mojej Mamy w dniu 10.10.2015r.
Login Form
Register Form