Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
47 wpisów.
Jacek Zajączkowski napisał/a 2 września 2015
Dziękuję w imieniu całej rodziny za profesjonalnie i z godnością przeprowadzoną ceremonię i załatwienie wszystkich spraw związanych z pogrzebem mojej Mamy. Serdecznie dziękuję.
Dunajewska napisał/a 1 lipca 2015
Według naszych wyobrażeń i oczekiwań, firma Nekropolis podczas pochówku spisała się bardzo dobrze zarówno w kościele, jak i na cmentarzu Wawrzyszewskim w Warszawie. Panowie działali sprawnie, zapewniając godny przebieg ceremonii pogrzebowej.Dziękujemy.
Adrianna Petlińska napisał/a 17 kwietnia 2015
Pogrzeb zorganizowany profesjonalnie, z dbałością o szczegóły. Panowie przy pogrzebie zachowali się godnie i ze zrozumieniem dla naszej straty w dodatku w okolicy chyba żaden zakład nie ma tak pięknego karawanu. Dziękuję.
Kozłowska Teresa napisał/a 16 kwietnia 2015
Wyrażam słowa wdzięczności i uznania dla zakładu Nekropolis w Ząbkach za profesjonalne załatwienie wszystkich spraw związanych z pogrzebem mojego syna. Właściciele zakładu ze zrozumieniem podeszli do moich oczekiwań. Przedstawili bogatą ofertę,wspaniale zorganizowali przewóz do odległej miejscowości. Cały czas zachowywali się z taktem i delikatnością. Taka postawa pozwoliła mi w tak trudnej sytuacji zachować spokój wewnętrzny.
Rodzina Szustek napisał/a 26 marca 2015
Wspólnie z rodziną chciałbym ogromnie podziękować za to, że tak w trudnej i bolesnej dla nas chwili wykazaliście się przyjaznym podejściem, zrozumieniem oraz profesjonalna organizacją pogrzebu w dniu 21.03.2015
Login Form
Register Form