Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
47 wpisów.
Edyta napisał/a 16 sierpnia 2018
Z pełną świadomością mogę polecić zakład pogrzebowy Nekropolis z Warszawy. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm, spotkałem się tu z pełną powagą jaką zachowali pracownicy, co nie wzmagało bólu po stracie. Wszystko zostało sprawnie przygotowane. Ceremonia stanowiła piękne ostatnie pożegnanie, a cena była przystępna.
Kamila napisał/a 7 marca 2018
Chciałabym podziękować w imieniu swoim i całej rodziny za profesjonalną organizację pogrzebu mojej Mamy. Nekropolis to usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.
W.M. z rodziną napisał/a 25 stycznia 2018
Serdeczne podziękowania dla pracowników za organizację ceremonii. Najwyższy poziom jaki do tej pory widziałem. Dziękuję
Mąż Janusz z Dziećmi napisał/a 22 listopada 2017
Żegnać Bliską Osobę to tak, jakby w pewnej części umrzeć samemu. Tak ważne jest, aby w tych trudnych chwilach otrzymać konieczne wsparcie. Takie wsparcie po śmierci mojej Żony Zofii otrzymałem w Zakładzie Pogrzebowym Nekropolis. Kompetentna rada, ale i dobre słowo - były na wagę złota. Dziękuję za wszystko.
Rodzice Kubusia napisał/a 21 czerwca 2017
Żadna śmierć nie przychodzi w porę, ale najtrudniej jest żegnać swoje własne Dziecko. Dziękujemy zakładowi pogrzebowemu Nekropolis za to, że po prostu Państwo byli przy nas. Nie tylko zatroszczyliście się o każdy szczegół, ale po prostu płakaliście z nami. Jeszcze raz dziękujemy.
Login Form
Register Form