Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
49 wpisów.
Antczak napisał/a 18 lutego 2014
Niniejszym składam najserdeczniejsze wyrazy podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego NEKROPOLIS za okazane mi serce i pomoc w ostatniej drodze mojej ś.p. Żony Mileny.
Rodzina Nowaków napisał/a 26 stycznia 2014
W imieniu swoim i mojej rodziny pragnę złożyć podziękowania dla pracowników Domu Pogrzebowego „Nekropolis” a w szczególności dla p. Pawła Chmielewskiego za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych moich bliskich – Babci i Taty.
Mariusz z rodziną napisał/a 30 grudnia 2013
Dom Pogrzebowy Nekropolis już po raz drugi, w okresie ostatnich lat, zorganizował i przeprowadzał uroczystości pogrzebowe członków najbliższej nam rodziny. Po raz kolejny nie nadużyliście Państwo naszego zaufania. Cała ceremonia została przeprowadzona starannie i zgodnie z ustaleniami.
Kozłowski napisał/a 23 października 2013
Serdeczne podziękowania dla firmy za kulturalne, terminowe i z wielkim wyczuciem taktu załatwienie przykrych dla mnie uroczystości. Porównując doświadczenia bliskich i znajomych uważamy tę firmę za najlepszą, bardzo profesjonalną i przede wszystkim dostosowującą się do możliwości finansowych każdego klienta, jednocześnie traktując wszystkich z jednakowym szacunkiem
Login Form
Register Form